Hydepark.pun.pl

Forum o wszystkim (i czasami o niczym)


#1 2009-03-08 20:03:20

Monster

Nowy uesr

Zarejestrowany: 2009-03-08
Posty: 1
Punktów :   

Bramkarze

Co sądzicie o bramkarzach? Jakie macie spostrzeżenia na ich temat? Może nimi jesteście? Jak tak to jakie macie zalety i wady? Ja sam jestem bramkarzem, ale nie w jakiejś drużynie tylko na tej pozycji najlepiej gram.
Najbardziej lubię bronić w piłkę nożną strzały po bokach(lubię się rzucać), a najbardziej na prawy bok. Najgorzej jest mi oczywiście bronić silne karne w lewy górny róg. Mój wykop idzie bardziej w górę a nie naprzód i za chooja nie mogę tego naprawić. Ale do pola karnego przeciwników dokopię . Potrzebuję co najmniej dwóch obrońców grająć 8 vs. 8 - czasami udaje się znaleźć tyle osób. Chciałbym aby dyskusja się rozwinęła, bo chcę wiedzieć czy ktoś z was broni bramki, albo fascynują kogoś z was bramkarze.

Offline

 

#2 2009-03-09 17:38:52

Fluke

Nowy uesr

Zarejestrowany: 2009-03-02
Posty: 9
Punktów :   

Re: Bramkarze

ja osobiście jestem bramkarzem w tak zwanej przez moich qmpli "Lidze Podwórkowej" xD.Zalete mam taką że jak już bronię to wybiegam z pola, łapię piłkę i rzucam przez cale boisko(nasze boisko ma mniej więcej długość boiska do kosza).Wadę mam taką że nie lubię bronić strzałów w górne obydwa rogi.Bardzo lubię bronić.

Offline

 

#3 2009-03-09 19:09:14

Jim Raynor

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 107
Punktów :   

Re: Bramkarze

Kiedyś z podwórka byłem najlepszym bramkarzem, pamiętam akcje 3v1
Czyli 3 na mnie, ja rzuciłem się na prawy góeny róg obroniłem, Padł zaś strzał (dość szybki) w lewy dolny przy słupku, obroniłem, i zaś pod poprzeczkę i obroniłem. Dopiero Ten strzał udało mi się wybronić poza boisko.
Co robiła obrona? nie mam zielonego pojęcia.
Teraz straciłem formę, bo kiedyś wszedłem na pole i tak zaniedbałem formę. Starałem się ją wrócić ale się nie udało.

Mecze, jakie broniłem kończyły się z wynikiem 10 (dla nas) do max 3 bramek wpuszczonych
Graliśmy zawsze do 10 na każdą połowę.
Moje zalety: wszystko obronie
Wady: Brak słabych punktów
tak było kiedyś
a teraz wszystko na odwrót


I See you.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.maxiv.pun.pl www.wwsse.pun.pl www.re4lity-gaming.pun.pl www.350z.pun.pl www.survivor.pun.pl